مقالات شما بایستی در قالب مورد تایید وبسایت سیویل تهران نگارش گردد. به منظور تسهیل روند انجام این امر، فایل word مورد تایید وبسایت سیویل تهران را که لینک دانلود آن در ذیل قرار دارد را دانلود نمایید و بر طبق آن مقاله خود را نگارش کنید.

مقالات ارسالی بایستی در قالب یک فایل ZIP حاوی فایل PDF و Word مقاله باشد. بعد از تایید مقاله و ثبت در بخش مقالات فارسی سیویل تهران ، ایمیلی برای شما حاوی تاییده ثبت مقاله شما در سایت ارسال خواهد شد.

تمامی مراحل ثبت مقاله به رایگان خواهد بود. چنانچه درخواست تشکیل پروفایل کاربر ویژه برای ثبت مشخصات شما در سایت به عنوان پژوهشگر وبسایت سیویل تهران را دارید تا مقالاتی که به نام شما ثبت میگردند به بخش پژوهشکران لینک گردیده و بعد از مدتی که مقالات شما در بخش مقالات وبسایت سیویل تهران قرار گرفت ، گوگل نام شما را در صفحات جستجوی خود قرار دهد و میتواند از بخش فرم اکانت پژوهشگر سیویل تهران در همین صفحه، نوع اکانت خود را یکبار برای همیشه انتخاب کنید.

این امر میتواند برای رزومه شما بسیار سودمند باشد .

 

 

 

دانلود قالب مقاله

درخواست ثبت مقاله

  • تاییده ثبت مقاله به این آدرس ایمیل ارسال میگردد.
  • انواع فایل های مجاز : zip.
  • اگر تمایل به ساخت پروفایل پژوهشگر سیویل تهران برای مقالات خود دارید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید. بعد از تکمیل فرم ، ایمیلی را دریافت خواهید کرد که لینک پرداخت هزینه و مدارک لازم برای تشکیل پروفایل در آن درج گردیده است. در غیر اینصورت گزینه تمایل ندارم را انتخاب کنید.
  • 0 تومان

گواهینامه ثبت مقاله در وبسایت سیویل تهران